با تولد هر کودک، جامعه ی انسانی تولدی دوباره می یابد. کودکان تقریباً یک چهارم جمعیت جهان را تشکیل می دهند. این دوران از مهمترین و موثرترین دوران زندگی آدمی است که در آن شخصیت کودک پایه‌ریزی شده و شکل می‌گیرد. زمانی که مستعد برآوردن نیازهای بسیاری برای رشد و نمو صحیح و رو به پیشرفت فرزند دلبندمان است. نوزاد انسان در میان سایر موجودات عالم طولانی‌ترین زمان را نیاز دارد که قابلیت‌ها و توانائیهای خود را پرورش و آشکار سازد. در واقع انسان حدود 18 سال اول زندگی خود را در حال رشد و تکامل در ابعاد مختلف است. بر همین اساس اعلامیه جهانی حقوق کودک، در ماده یک خود کودک را کسی می‌داند که کمتر از هجده سال تمام دارد،‌ مگر آنکه قوانین داخلی کشوری،‌ سن دیگری را مشخص کرده باشد. طبق تعریف قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران،‌ کودک کسی است که بالغ نشده است. همین قانون، سن بلوغ را برای پسران پانزده سال تمام و برای دختران،‌ نه سال تمام تعیین کرده است.
امروزه این حقیقت به اثبات رسیده که کودکان فقط به توجه و مراقبت جسمانی نیاز ندارند، بلکه این توجه باید همه ابعاد وجودی آنها شامل رشد اجتماعی ، عاطفی ، شخصیتی و هوشی را دربر گیرد.

در دنیای پر مشغله ی امروز انسان موفق کسی است که بهتر از زمان خود استفاده کند. امروزه همه ما بدلیل مشغله های روزانه ممکن است برای خیلی از کارهایمان وقت کم بیاریم اما واقعیت اینست که اگر زمانمان را مدیریت کنیم و کارهای غیرضروری را انجام ندهیم و اطلاعاتمان را در خصوص امکانات اطرافمان بالا ببریم هیچگاه دچار سردرگمی در مدیریت زمان زندگیمان نمی شویم. در واقع تکنولوژی امروزه به مدد ما آمده و به راحتی می تواند آرامش و نشاط را برایمان به ارمغان بیاورد.

گروه بهترین ایده پردازان به افرین کوشا با نام اختصاری (بی باک) مفتخر است که از تابستان 1396 با پروژه شهر کودک کوشا ( کودشا) سعی دارد یار و یاور والدین بوده و لذت تولد ، نگهداری و رشد کودک را برای خانواده های عزیز دوچندان نموده و آنچه کودکان ما شایسته آن هستند را در غالب یک شهر مجازی مخصوص کودکان بدو تولد تا 18 سال تقدیم نماید. این پروژه سعی دارد کلیه نیازهای کودک دلبندتان را در فازهای چندگانه پوشش و یار و همراه همیشگی شما باشد.

امید است با همراهی و حمایت همه ی شما والدین عزیز و فرزندان دلبندتان که با انتقادات و پیشنهادات سازنده ی خود هر روز ما را به هدف والایمان نزدیک تر می نمایید زندگی شیرین تر و همراه با پیشرفت، موفقیت و بهروزی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

و از خداوند منان توفیق رسیدن به این مهم را داریم

آمنه دقیقی خداشهری/ بنیانگذار و مدیر پروژه

علی محمد طاووسی/مدیر اجرایی و  توسعه بازار

محمد عرب کرمانی/مدیر و طراح سایت

طاهره دقیقی  خداشهری/ مدیر تبلیغات و فضای مجازی